ROZVRH LEKCÍ
ZÁŘÍ - ČERVEN 2021/2022* OPEN CLASS - lekce je vedená vždy s tanečním lektorem. Tyto lekce jsou vhodné pro zájemce, kteří si chtějí příležitostně zatančit nebo navštěvovat pouze vybrané lekce a lektory. (Nutno sledovat rozvrh lekcí v rezervačním systému -> REZERVACE- zde se přihlásíte na lekce, které lze navštívit s jednorázovým vstupem. )

** FREESTYLE CLASS - částečně vedena tanečním lektorem. Tyto lekce jsou vhodné pro zájemce, kteří si chtějí procvičovat kroky, techniku, choreografie nebo si jen freestylovat, jamovat či si navzájem předat taneční zkušenosti. (Nutno sledovat rozvrh lekcí v rezervačním systému -> REZERVACE )

*** FEMME CLASS - hodina je vedena vždy s tanečním lektorem. Lekce probíhají dle vaší volby 1x nebo 2x týdně a navštěvovat je lze měsíčně nebo půlročně. Tyto lekce jsou vhodné pro zájemce, kteří se chtějí stát multifunkčními tanečníky a rozšířit si základy, kroky v různých street dance a moderních tanečních stylech a jako BONUS můžete navštěvovat freestyle class lekce zdarma. Vhodné pro začátečníky.

**** SHOW FEMME - uzavřená vystupující složka. Členi jsou vybíráni celoročně lektory the FEMME nebo pořádáním konkurzu. Bližší informace o náboru budou vždy zveřejněny předem na webových stránkáchNOVINKY nebo sociálních sítích.


VÝHODY A PŘÍSPĚVKY:

Pojištěnci VZP dostávají slevu až 1000 Kč na členské příspěvky.

Členi FEMME složek - mají 15% slevu na všechny permanentky do fitness Storm.
                                        - pokud se přihlásíš se sourozencem, dostaneš od nás 20% slevu z členského příspěvku. Za třetího sourozence 50% a pokud jich přivedeš víc, budeš mít kurz zcela zdarma. ( sleva 20%, 50% pouze u FEMME kurzu 2x týdně/ pololetí )

VÝHODY SE NEVSTAHUJÍ NA JEDNORÁZOVÉ VSTUPNÉ

 

REZERVACE NA OPEN CLASS

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.