Jsme taneční skupina z Karlových Varů, která vznikla v roce 2018. Lektorství provádíme pro dětskou věkovou kategorii od 7 - 12 let, juniory od 13+ let.  Zaměřujeme se na taneční styly jako jsou  HIP HOP, DANCEHALL, JAZZ FUNK (STREET JAZZ)tvoříme závodní choreografie, vystoupení a choreografie na míru ( novomanželský tanec, předtančení ). Náš cíl je vám vytvořit lásku k tanci po celý život. 

 

Petra Špidrová ( Peťula )

Tanci se věnuji již od svých 6ti let. Mé taneční začátky započaly u současného (scénického) tance. Změna nastala v 15ti letech a přechodem na střední školu. To přišla má láska k HIP HOPU. Mou taneční rodinou se stala skupina  RAPPRESENT crew Karlovy Vary. Během těchto roků mě doprovázelo nespočet vystoupení, soutěží (Taneční skupina roku, Beat Street) a workshopů (HipHopmeeting, SDK aj.). Během studia na vysoké škole, jsem měla čest vést složku v D4U skupině v Praze, tam začaly mé zkušenosti s lektorstvím a choreografováním. Od roku 2015 jsem působila v taneční škole Tanzzentrum Allgäu v Německu, kde jsem vyučovala hip hop open classy. Po návratu zpět do ČR jsme spolu s Verunkou založily vlastní taneční rodinu v Karlových Varech s názvem "The FEMME", kde se převážně zaměřuji na styly jako jsou jazz funk ( v ČR se můžete setkat s názvem MTV) , dancehall fusion a new style hip hop. Zkušenosti čerpám celoročně od zahraničních i českých tanečních ikon (Miguel Zarate, Archie Burnett, Gábi Dias Vengřinovičová, Filip Jankovič, Klárka Marinovová a spousty dalších). 


 instagram: @petra_spidrova

Veronika V. Víchová ( Víchy )

Tanci jsem se věnovala téměř od malička, kdy jsem se naučila základy baletu, gymnastiky i moderního tance. Zezačátku mě zaujal spíše aerobik, u kterého jsem zůstala až do svých 14ti let. Mezi mé největší úspěchy patří postup do finále mistrovství ČR aerobikové soutěže Master class. V roce 2010 jsem se vrátila zpátky k tanci a to k taneční skupině Rappresent crew. Díky této taneční skupině jsem se naučila téměř všechny styly a našla si ty své oblíbené: dancehall a vogue. Za sebou mám mnoho tanečních workshopů, soutěží a kempů. Po rocích společných vystoupení se nyní společně s Peťulkou soustředíme na naše kočičky a snažíme se jim předat maximum. Byla bych ráda, kdyby si každý z mé lekce odnesl alespoň úsměv na rudé tváři. 
instagram: @vi_chy